Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Meble VANK - doskonałość w genach

 

Czas czytania: ~3 min


Meble VANK, najmłodsze dziecka w ofercie firmy SITAG Formy Siedzenia

 

nO4b01mNM95mZYetusq9Vg1JmlEL2VlTSZRKdZ4dD3cTNn50NIZw1bRFHhPq_vank-four.jpg

Zaklęte w meblach wyrafinowane wzornictwo i doskonałe rzemiosło pozwalają architektom tworzyć z nich piękne i ergonomiczne wnętrza. Projekty mebli VANK, najmłodszego dziecka w ofercie firmy SITAG Formy Siedzenia, oferują jakość i formę, które zaspokoją najbardziej wyrobione gusta. A do tego aluminium z którego powstały jest w pełni ekologiczne.

jN1Kk8vEf69kv8MwMQlPDgvfA27up4tbrdnrobblG0v3mNyixYvGz0fkL6w5_vank-move.jpg

SITAG to od 20 lat marka znana w Polsce przede wszystkim z pięknych i trwałych foteli biurowych klasy premium. Duża część polskiej oferty SITAG jest przy tym dziełem rodzimych projektantów. Dokonywany od kilku lat proces stopniowej polonizacji asortymentu, którego patronem jest dyrektor kreatywna SITAG Formy Siedzenia, Anna Vonhausen, osiągnął teraz nowy poziom.

Przyszedł czas na wprowadzenie na rynek nowej marki VANK, symbolizującej niebanalny związek pomiędzy wyrafinowanym wzornictwem, a rzemiosłem. Autentyczność i oryginalność, wartości, których w epoce powszechnego kopiowania zaczynamy poszukiwać w przedmiotach, w VANK ucieleśnione są w kunszcie polskich rzemieślników. W ich rękach odlewane ciśnieniowo aluminium to prawdziwe dzieło sztuki.

kDIJgeX3VEL6dlLwnsO4mNxoMAZpM6A9Kvrwde8pEChQ2zgveElJStXpoJnz_vank-premiera.jpg

Dla nas meble VANK to coś więcej niż tylko obiekty użytkowe. To rzeźby, które decydują o charakterze świata wokół. Naszym celem jako architektów jest przecież tworzenie wyrafinowanej przestrzeni realizowanej dzięki doprowadzonej do perfekcji umiejętności posługiwania się materiałem – mówi Anna Vonhausen.

Stworzone przez architektów produkty marki VANK odznaczają się połączeniem najwyższej jakości i użyteczności z niebanalnym wzornictwem. W ofercie nowej marki znajdziemy piękne i funkcjonalne stoły z regulacją wysokości "VANK_move" czy parawany na kółkach "VANK_wall".

4A7TxsyDDd1xvPI9xnmSSnOvsxh9MBTeQGf4K5VBznIdhSH1mWehhnfkTdmO_vank-tri.jpg

"VANK_move" to stół z elektryczną regulacją wysokości, który wychodzi naprzeciw potrzebom naszych czasów.W odpowiedzi na trend i zapotrzebowanie na miejsca pracy typu „sit/stand” biurka w ofercie VANK przybrały nieporównywalnie piękne formy dzięki stopkom i tragarzom z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Doskonałą funkcjonalność stoły zawdzięczają synchronicznie pracującym, bardzo cichym kolumnom elektrycznym oraz takim elementom wyposażenia, jak „media- i energy-port”. Wszystkie te elementy, łącznie z regulacją wysokości, zostały pięknie dopasowane do nietypowego blatu z cienkiej, bardzo odpornej płyty hdf.

kHexcMPIAR9GU3d0aDES2DyPUi2bEPlpYZAlVJF6FVTiJqQjJmcnabSjAGgp_vank-wall.jpg

"VANK_wall" to z kolei ścianka, parawan na kółkach do odgradzania miejsc pracy. Dzięki swoim właściwościom akustycznym oraz wielu wariantom (ścianki występują w wersjach pojedynczych, podwójnych, nabiurkowych i zabudowach typu box) idealnie sprawdzi się w przestronnych przestrzeniach typu open space, salach konferencyjnych czy gabinetach. Podobnie jak wszystkie produkty marki VANK, ścianka jest dostępna w wielu kolorach.

Przedmioty, które nas otaczają najwięcej mówią o nas samych. Wierzymy, że inteligentnie zaprojektowane przedmioty precyzyjnie wykonane dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, to recepta na wyzwolenie z bylejakości i tymczasowości. VANK to również znak w przestrzeni symbolizujący nasze podejście do ekologii - komentuje Anna Vonhausen.

Produkty marki VANK dostępne są już w wybranych salonach na terenie całego kraju. Więcej informacji na vank.pl .


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

BIN House - architektura jednorodzinna na warszawskich Zawadach
BIN House - architektura jednorodzinna na warszawskich Zawadach

BIN House to dom na warszawskich Zawadach, który powstał z myślą o czteroosobowej rodzinie z wyraźny ...

Konferencja Medycyna w architekturze. Nowe trendy w projektowaniu szpitali i obiektów medycznych.
Konferencja Medycyna w architekturze. Nowe trendy w projektowaniu szpitali i obiektów medycznych.

W epoce koncepcji Medycyny opartej na wartościach (Value Based Healthcare VBC) zainicjowanej przez h ...

E-konferencja: Architektura o niskim śladzie węglowym. II edycja.
E-konferencja: Architektura o niskim śladzie węglowym. II edycja.

Dewzrost to pojęcie, które od dawna już definiuje myślenie, którego celem jest alternatywne ukierunk ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera