Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Design i targi

 

Czas czytania: ~3 min


QY0yoCLTZOz0i6lHBYJDWZsLpbLM2heDjwPWC6syH7m1Pg3ntVuHgOMaar7O_depositphotos-2115254-original.jpg

Największy rynek nieruchomości, zamożność mieszkańców, dynamika rozwoju, prestiż – w Polsce dla targów Interiors&Design nie ma lepszego miejsca niż stolica. Te atuty sprawią, że Interiors&Design Warsaw 2013, które odbędą się w dniach 10-12 września, są dla branży prawdziwym świętem.

- Do wspomnianych już walorów, dodam również to, że targi, choć będzie to ich pierwsza edycja, już teraz cieszą się dużym zainteresowaniem w Rosji i Turcji – mówi Agnieszka Szpaderska, project manager targów Interiors&Design. - To możliwe dzięki temu, że jesteśmy organizatorem, który działa globalnie.
Chodzi o to, że Inieriors&Design organizuje firma Lentewenc, która jest polską spółką-córką ITE Group, targowego giganta, który posiada przedstawicielstwa w 15 państwach.

- To właśnie dzięki naszej współpracy z pozostałymi biurami i wykorzystaniu bazy klientów, targi Interiors&Design Warsaw 2013 będą miały charakter międzynarodowy w rzeczywistości, a nie tylko z nazwy - dodaje Agnieszka Szpaderska. - Z zagranicy przyciągamy nie tylko wystawców, ale również potencjalnych kontrahentów.
Project manager wskazuje, że organizacja imprezy w warszawskim centrum EXPO XXI sprawia, że zagraniczni klienci odwiedzający targi nie są narażeni na kłopoty logistyczne – 15 minut od lotniska Chopina, 10 minut od ścisłego centrum stolicy. 
- Oczywiście zapraszamy do Warszawy przedsiębiorców nie tylko z zagranicy ale przede wszystkim z Polski. Tych wszystkich, którzy chcieliby wejść na stołeczny rynek, ale również tych, którzy już są na nim obecni. Będzie to doskonała okazja do tego aby poszerzyć swoje kontakty w branży – mówi Szpaderska.

og438TBl2LeCTbXOXdCCDrMQVTy5KtcGGbvtc6R6p8jaqxmIWCJdT4Gq0EmX_depositphotos-1882104-original-1.jpg

Fakt, że Warszawa jest obecnie w Europie jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc dla inwestycji komercyjnych, przesądziła o tym, że program trzeciego dnia Interiors&Design będzie podporządkowany właśnie inwestycjom z tego segmentu.

Firmy, które będą obecne na targach Interiors&Design, zaprezentują produkty w następujacych kategoriach: wnętrza i wzornictwo, tekstylia dekoracyjne, podłogi, schody i poręcze, wykończenie wnętrz.

ITE Group od początku działalności konsekwentnie trzyma się zasady, że organizowane przez nią targi mają formułę business-to-business. Nie inaczej będzie z targami Interiors&Design Warsaw 2013 oraz odbywającymi się równocześnie (10-12 września 2013 r. i również w EXPO XXI) targami: CERTIBA 2013, Warsaw Build 2013 oraz Windows&Doors Warsaw 2013.

Te profesjonalne targi organizowane przez Lentewenc są dedykowane wyłącznie celom handlowym i biznesowym, a wystawcom zapewniają możliwość spotkań face-to-face z poważnymi kontrahentami.
Żaneta Berus, prezes Warszawskiego Centrum EXPO XXI, podkreśla, że w ciągu kilkudziesięciu lat targi organizowane przez firmy wchodzące w skład ITE stały się synonimem rzetelności i profesjonalizmu.

FWVIgGP5WlbTuWUEzaOQwXumYNzcgErPdScIT7ibIfbRZPhlgzJpi6zgYQeK_depositphotos-1036381-xxl-1.jpg

- Z moich obserwacji wynika, że bez względu na to czy odbywały się w Europie czy Azji, niosły ze sobą również dużą dawkę edukacji rynku i powiew świeżości. A tego nasz krajowy rynek targów, który mimo upływu lat, wciąż pozostaje rynkiem młodym, nadal bardzo potrzebuje – mówi Żaneta Berus. - ITE Group już zresztą mnie zaskoczyła. Chodzi o rozmach z jakim poprzez Lentewenc wchodzi do Polski. Nie mówimy bowiem o jednej czy dwóch imprezach targowych. Nasz nowy partner przygotowuje targi z kilku branż, a zacznie od szeroko pojętej branży mieszkaniowej. Potem będą targi branży medycznej, transportowej oraz bezpieczeństwa i ochrony. To trzeba ocenić jako śmiały projekt. Na skalę, której nie było w Polsce od lat.

Wortale sztuka-architektury.pl i sztuka-wnetrza.pl oraz cyfrowy kwartalnik Krytyka Architektury patronują targom.

Źródło: Montemedia


Podepnij swój artykuł

tagi

Gala Plebiscytu Polska Architektura XXL 2021 w Orientarium ZOO w Łodzi
Gala Plebiscytu Polska Architektura XXL 2021 w Orientarium ZOO w Łodzi

Po pandemicznej izolacji wracamy do rzeczywistości i zapraszamy na uroczystość rozstrzygnięcia nasze ...

Prefabrykacja w architekturze. II edycja.
Prefabrykacja w architekturze. II edycja.

Współczesne budownictwo prefabrykowane różni się od tego z czasów PRL-u. Pozwala ono na optymalizacj ...

Nowe trendy w budownictwie. Nowoczesna stolarka Schüco z PVC-U. Webinarium Schüco
Nowe trendy w budownictwie. Nowoczesna stolarka Schüco z PVC-U. Webinarium Schüco

Zapraszamy na webinarium firmy Schüco poświęcone nowoczesnej stolarce z PVC-U. Podczas szkolenia zo ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera