Design i targi - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Design i targi

 

Czas czytania: ~3 min


QY0yoCLTZOz0i6lHBYJDWZsLpbLM2heDjwPWC6syH7m1Pg3ntVuHgOMaar7O_depositphotos-2115254-original.jpg

Największy rynek nieruchomości, zamożność mieszkańców, dynamika rozwoju, prestiż – w Polsce dla targów Interiors&Design nie ma lepszego miejsca niż stolica. Te atuty sprawią, że Interiors&Design Warsaw 2013, które odbędą się w dniach 10-12 września, są dla branży prawdziwym świętem.

- Do wspomnianych już walorów, dodam również to, że targi, choć będzie to ich pierwsza edycja, już teraz cieszą się dużym zainteresowaniem w Rosji i Turcji – mówi Agnieszka Szpaderska, project manager targów Interiors&Design. - To możliwe dzięki temu, że jesteśmy organizatorem, który działa globalnie.
Chodzi o to, że Inieriors&Design organizuje firma Lentewenc, która jest polską spółką-córką ITE Group, targowego giganta, który posiada przedstawicielstwa w 15 państwach.

- To właśnie dzięki naszej współpracy z pozostałymi biurami i wykorzystaniu bazy klientów, targi Interiors&Design Warsaw 2013 będą miały charakter międzynarodowy w rzeczywistości, a nie tylko z nazwy - dodaje Agnieszka Szpaderska. - Z zagranicy przyciągamy nie tylko wystawców, ale również potencjalnych kontrahentów.
Project manager wskazuje, że organizacja imprezy w warszawskim centrum EXPO XXI sprawia, że zagraniczni klienci odwiedzający targi nie są narażeni na kłopoty logistyczne – 15 minut od lotniska Chopina, 10 minut od ścisłego centrum stolicy. 
- Oczywiście zapraszamy do Warszawy przedsiębiorców nie tylko z zagranicy ale przede wszystkim z Polski. Tych wszystkich, którzy chcieliby wejść na stołeczny rynek, ale również tych, którzy już są na nim obecni. Będzie to doskonała okazja do tego aby poszerzyć swoje kontakty w branży – mówi Szpaderska.

og438TBl2LeCTbXOXdCCDrMQVTy5KtcGGbvtc6R6p8jaqxmIWCJdT4Gq0EmX_depositphotos-1882104-original-1.jpg

Fakt, że Warszawa jest obecnie w Europie jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc dla inwestycji komercyjnych, przesądziła o tym, że program trzeciego dnia Interiors&Design będzie podporządkowany właśnie inwestycjom z tego segmentu.

Firmy, które będą obecne na targach Interiors&Design, zaprezentują produkty w następujacych kategoriach: wnętrza i wzornictwo, tekstylia dekoracyjne, podłogi, schody i poręcze, wykończenie wnętrz.

ITE Group od początku działalności konsekwentnie trzyma się zasady, że organizowane przez nią targi mają formułę business-to-business. Nie inaczej będzie z targami Interiors&Design Warsaw 2013 oraz odbywającymi się równocześnie (10-12 września 2013 r. i również w EXPO XXI) targami: CERTIBA 2013, Warsaw Build 2013 oraz Windows&Doors Warsaw 2013.

Te profesjonalne targi organizowane przez Lentewenc są dedykowane wyłącznie celom handlowym i biznesowym, a wystawcom zapewniają możliwość spotkań face-to-face z poważnymi kontrahentami.
Żaneta Berus, prezes Warszawskiego Centrum EXPO XXI, podkreśla, że w ciągu kilkudziesięciu lat targi organizowane przez firmy wchodzące w skład ITE stały się synonimem rzetelności i profesjonalizmu.

FWVIgGP5WlbTuWUEzaOQwXumYNzcgErPdScIT7ibIfbRZPhlgzJpi6zgYQeK_depositphotos-1036381-xxl-1.jpg

- Z moich obserwacji wynika, że bez względu na to czy odbywały się w Europie czy Azji, niosły ze sobą również dużą dawkę edukacji rynku i powiew świeżości. A tego nasz krajowy rynek targów, który mimo upływu lat, wciąż pozostaje rynkiem młodym, nadal bardzo potrzebuje – mówi Żaneta Berus. - ITE Group już zresztą mnie zaskoczyła. Chodzi o rozmach z jakim poprzez Lentewenc wchodzi do Polski. Nie mówimy bowiem o jednej czy dwóch imprezach targowych. Nasz nowy partner przygotowuje targi z kilku branż, a zacznie od szeroko pojętej branży mieszkaniowej. Potem będą targi branży medycznej, transportowej oraz bezpieczeństwa i ochrony. To trzeba ocenić jako śmiały projekt. Na skalę, której nie było w Polsce od lat.

Wortale sztuka-architektury.pl i sztuka-wnetrza.pl oraz cyfrowy kwartalnik Krytyka Architektury patronują targom.

Źródło: Montemedia


Podepnij swój artykuł

tagi

Innowacyjny konkurs na projekt parku w Warszawie
Innowacyjny konkurs na projekt parku w Warszawie

7 maja 2021 roku ogłoszono wyniki konkursu na opracowanie koncepcji parku o charakterze miejskim w d ...

Prefabrykacja w architekturze
Prefabrykacja w architekturze

Po okresie zniechęcenia do prefabrykacji spowodowanej doświadczeniami okresu PRL, w tej chwili wraca ...

Webinarium Knauf: Projekt, najważniejszy etap prac dociepleniowych od wewnątrz. Jak zrobić to dobrze?
Webinarium Knauf: Projekt, najważniejszy etap prac dociepleniowych od wewnątrz. Jak zrobić to dobrze?

Co jest ważne? Współczynnik U, komfort użytkowania czy wpływ docieplenia na trwałość przegrody? Proj ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera