Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Autodesk wznawia promocję dla branży architektonicznej i budowlanej

 

Czas czytania: ~2 min


Kontynuując kampanię „Działaj z wyprzedzeniem. Wykorzystaj szansę.”, Autodesk wznowił promocję dla architektury i budownictwa. Klienci, którzy zakupią wybrane pakiety do 13 stycznia 2012, mogą uzyskać zwrot w wysokości od 600 do 1.000 euro, w zależności od wersji oprogramowania.

Promocja obejmuje wprowadzone w marcu br. pakiety rozwiązań Autodesk 2012, w tym Autodesk® Design Suite 2012, Autodesk® Building Design Suite 2012, Autodesk® Infrastructure Design Suite 2012, Autodesk® Plant Design Suite 2012 oraz Autodesk® Entertainment Creation Suite 2012. Pakiety rozwiązań zapewniają łatwiejszy dostęp do narzędzi projektowych oferowanych w wygodnych zestawach, co czyni je bardziej ekonomicznym i prostszymi we wdrożeniu, użytkowaniu oraz zarządzaniu. Pakiety ułatwiają również standaryzację rozwiązań stosowanych w poszczególnych działach firmy, co z kolei zapewnia wyższy poziom elastyczności i ułatwia szybsze reagowanie na zmieniające się wymagania rynku. Program promocyjny obejmuje także pakiety: Autodesk Revit Architecture Suite 2012, Autodesk Revit Structure Suite 2012, AutoCAD Civil 3D 2012. Szczegóły kampanii na autodesk.pl//booster
Jednocześnie partnerzy Autodesk rozpoczęli oferowanie polskiej nakładki na Autodesk Revit MEP, uzupełniającej portfolio BIM dla polskiego rynku.

Promocja dotyczy nowych licencji na oprogramowanie. W celu uzyskania rabatu po zakupie należy zgłosić się na stronie autodeskrebate.com/suites. Na stronie tej znajdują się również pełne warunki promocji.

Informacja o rozwiązaniach objętych rabatem:
• Autodesk Building Design Suite 2012 oraz Autodesk Infrastructure Design Suite 2012 oferują kompleksowy zestaw narzędzi pomagający architektom, inżynierom i planistom w realizowaniu wszystkich zadań - od projektu, wizualizacji i symulacji, po dokumentację oraz budowę. Pakiet Autodesk Building Design Suite zawiera produkty z rodziny Revit 2012, oferujące nowe narzędzia do współpracy i modelowania konstrukcji oraz obsługujące chmury punktów, dzięki czemu możliwe jest podłączenie laserowych urządzeń skanujących bezpośrednio do procesu BIM. Autodesk Infrastructure Design Suite obejmuje program AutoCAD Civil 3D 2012, usprawniający projekty transportowe dzięki nowym narzędziom modelowania dróg oraz zintegrowanym narzędziom do analizy kanalizacji burzowej i sanitarnej.

• Autodesk Entertainment Creation Suite 2012 rozszerza funkcje oferowane przez programy Autodesk 3ds Max lub Autodesk Maya o intuicyjne narzędzia do rzeźbienia i malowania, jak również o wykonywane w czasie rzeczywistym animacje ruchu postaci i inne efekty. 3ds Max 2012 oferuje nowy, szybszy rdzeń graficzny mRigids do dynamicznych symulacji ciał sztywnych w rzutni oraz ulepszonych funkcji rzeźbienia i malowania, takich jak pędzel Clone; Maya 2012 oferuje znaczące ulepszenia rzutni, oferując efekty pełnoekranowe, modyfikowanie ścieżek ruchu przy edycji animacji w rzutni oraz nowe funkcje symulacji.

Źródło: Autodesk

Podepnij swój artykuł

tagi

Milestone Wrocław Fabryczna - akademik nowej generacji
Milestone Wrocław Fabryczna - akademik nowej generacji

373 pokoi, a w nich 512 łóżek ma się pomieścić w akademiku, jaki powstanie przy ulicy Fabrycznej we ...

Nowoczesna nadbudowa
Nowoczesna nadbudowa

Nadbudowa kamienicy przy ulicy Kościuszki 22 w Krakowie ma połączyć w sobie „dwa odmienne charaktery ...

Dom Szajtrów w Katowicach. Architektura, która zapewnia intymność mieszkańcom – prezentacja online i wywiad
Dom Szajtrów w Katowicach. Architektura, która zapewnia intymność mieszkańcom – prezentacja online i wywiad

Jak zaprojektować nowoczesny i funkcjonalny dom przy jednoczesnym zachowaniu intymności dla jego mie ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Komputer
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera