CAD Decor PRO - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


CAD Decor PRO

 

Czas czytania: ~3 min


iN5zxLoAfsBGvah8XlGJwvkbs40KmCoOiwbYJdrC1CfeANUqfvhLnCQ6Numh_01a.jpg

Ta wiosna może się okazać bardzo inspirująca dla polskiej branży projektowania wnętrz. Poznańska firma CAD Projekt K&A 18 kwietnia wprowadza na rynek zupełnie nowy program do projektowania, wyceny i wizualizacji dowolnych wnętrz mieszkalnych i komercyjnych – CAD Decor PRO.

Współcześni projektanci wnętrz szukają rozwiązań wszechstronnych, innowacyjnych i kompleksowych. Dlatego CAD Decor PRO to połączenie ergonomii i funkcjonalności, jaką oferują popularne i sprawdzone już aplikacje: CAD Decor i CAD Kuchnie. Jednocześnie, Moduł Renderingu Profesjonalnego, stanowiący integralną część nowego programu, zapewnia wizualizację i rendering na najwyższym poziomie. CAD Decor PRO wydaje się być narzędziem kompletnym i unikalnym, oferującym pełne możliwości komputerowego projektowania za bardzo przystępną cenę – 8900 zł netto.

wG7Ad4Eo2G6jonNLiaEux7kRKpOrNJQVDFRTLIDHdWxcRbFhuy3tRShF2mPT_55.jpg

Oprogramowanie to powinno spełnić oczekiwania najbardziej wymagających i aktywnych zawodowo projektantów wnętrz. „Do stworzenia tego produktu zmobilizowały nas opinie i sugestie naszych klientów, którzy potrzebują narzędzia kompleksowego, wszechstronnego, ale jednocześnie będącego w stanie zrealizować wszystkie etapy projektowania, wyceny i wizualizacji wnętrz sprawnie i szybko. To głównie dla nich powstał CAD Decor PRO” - tłumaczy dyrektor CAD Projekt K&A Adam Sterczała. Najbardziej lojalni klienci będą mogli sami sprawdzić efekt tych starań, korzystając z bardzo korzystnych zasad upgrade'u CAD Decora i CAD Kuchni do CAD Decora PRO. Część klientów (użytkownicy CAD Decora i CAD Kuchni na jednym kluczu, z aktywnym pakietem serwisowym) otrzyma program gratisowo lub za symboliczną opłatą. Firma przygotowała również bonusy w formie dodatkowych bezpłatnych miesięcy swojego pakietu serwisowego, a także specjalny 1-dniowy warsztat dla grupy najbardziej zaawansowanych klientów. Czytelny i intuicyjny interfejs w CAD Decor PRO gwarantuje prostą i szybką obsługę również osobom początkującym w dziedzinie projektowania wspieranego komputerowo. W przeciągu kilkudziesięciu minut można zaprojektować pomieszczenie z najdrobniejszymi detalami, dobrać meble, sprzęt AGD, dodatki, płytki lub inne okładziny ścienne i podłogowe oraz pozostałe elementy wystroju wnętrz z licznych baz producenckich i uniwersalnych (blisko 50 baz producenckich i kilka uniwersalnych), a także przygotować wycenę oraz dokumentacją techniczną dla podwykonawców.

g4bC0EaIrRX4OmBATQcM33GrNGMAd43ayhMsqy9ACPlOcdyAVv7NYJXoOYcM_krzych1ok.jpg

Ostatni etap pracy w tym programie to najprzyjemniejsza i najciekawsza część projektowania. Unikalne funkcje związane z aranżacją wnętrza pod kątem oświetlenia, kolorystyki, materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych, a także specyficznych właściwości wybranych obiektów realizowane są w interaktywnym środowisku wizualizacji. Co więcej, wszystkie procesy zachodzące w dodatkowym Module Renderingu Profesjonalnego (Render PRO) przebiegają również w czasie rzeczywistym. Udało się osiągnąć taki efekt, dzięki wykorzystaniu współdziałania procesora karty graficznej (GPU) i wielordzeniowej natury nowoczesnego procesora (CPU), znacznie skracając czas obliczeń rendera. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w Renderze PRO to między innymi algorytmy oświetlenia globalnego Radiosity – metoda energetyczna, oraz Raytracing - metoda obliczeń odbić i załamań promieni, pozwalające na uzyskanie zaskakująco naturalnego rozkładu światła w projektowanym pomieszczeniu. Efekt końcowy to szczegółowy projekt z fotorealistycznymi wizualizacjami, a także możliwość zapisania wirtualnego spaceru w renderowanym pomieszczeniu jako filmu w formacie AVI w jakości full HD.

Źródło: materiały prasowe


Podepnij swój artykuł

tagi

Kompleks sportowy w Piekarach Śląskich - wyniki konkursu architektonicznego
Kompleks sportowy w Piekarach Śląskich - wyniki konkursu architektonicznego

Konkurs urbanistyczno-architektoniczny na wykonanie koncepcji kompleksu sportowego z zagospodarowani ...

Osiedle Bolko - metamorfoza poprzemysłowego terenu Bytomia
Osiedle Bolko - metamorfoza poprzemysłowego terenu Bytomia

Osiedle Bolko – to projekt pracowni Medusa Group, której współtwórca, Przemo Łukasik jest zarazem au ...

Porta Mare  - nowa zabudowa w dawnym stylu
Porta Mare - nowa zabudowa w dawnym stylu

Porta Mare – taką nazwę ma nosić nowa inwestycja, która planowana jest na Wyspie Spichrzów w Elblągu ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera