OXY24-Budownictwo - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


OXY24-Budownictwo

 

Czas czytania: ~3 min


crc4KaiKx0YgbmO8hBr1BrkTUVU2NCq1zDZUf19uF4rIVImz85c4Ndb5IYSV_oxy24-1.jpg

Nowe możliwości usługi OXY24-Budownictwo, umożliwiają korzystanie z oprogramowania projektowego i budowlanego, bez konieczności instalowania go i kupowania licencji. Od teraz usługa dostępna jest również w wariancie OXYNow!, stworzonym z myślą o potrzebach użytkowników indywidualnych.

"Najważniejszą nowością jest ułatwienie dostępu do usługi - od teraz do korzystania z OXY24 wystarczy karta kredytowa lub e-przelew. To znakomite rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą legalnie i wygodnie korzystać z komercyjnego oprogramowania - ale zamierzają robić to na tyle rzadko (lub tylko przez pewien czas), że nie opłaca się im wykupywanie standardowej licencji na dany program" - wyjaśnia Ireneusz Wróblewski – Wiceprezes OXYCOM.

OXY24-Budownictwo to zestaw aplikacji oferowany za pośrednictwem technologii cloud computing i rozliczany w korzystnym dla klientów modelu płatności za użycie. Umożliwia on wygodne i tanie korzystanie z oprogramowania dla Windows, bez konieczności instalowania go w systemie i wykupywania licencji. Wystarczy wybrać jedną z oferowanych w ramach usługi aplikacji, wykupić odpowiedni dostęp… i uruchomić ją (będzie działała tak samo, jak program zainstalowany w systemie, z możliwością zapisywania efektów pracy na dysku lokalnego komputera).

j1nndXFQQUh5ZrBzyao4AyRRMnJaogJXPEqOMRz26pG2hc2uU0TF0RE26nRs_oxy24-2.jpg

Pakiet skomponowany jest pod kątem potrzeb firm z branży budowlanej oraz pracowni architektonicznych. Stworzono go w ścisłej współpracy z czołowymi dostawcami oprogramowania projektowego i budowlanego - w ramach OXY24 dostępne są dziś m.in. produkty firm InterSOFT (produkty z serii Arcadia) oraz UKTN.

Usługa dostępna jest na rynku już od kilku miesięcy (jest też intensywnie rozwijana - cały czas zwiększa się liczba dostępnych w ramach platformy aplikacji), jednak do tej pory była ona przeznaczona przede wszystkim dla firm (system subskrybowania aplikacji, rozliczania czasu pracy i zarządzania dostępem skonstruowany został głównie z myślą o potrzebach przedsiębiorstw.

nU11TC2JUu94OuQzwzaymEYPziZQL6JoQi7Suzg2mWQNKVedJnodIno1jrWn_oxy24-3.jpg

Uruchomiony właśnie wariant OXYNow! stworzony został dla osób, które chcą korzystać z OXY24-Budownictwo indywidualnie - do korzystania z niego nie jest potrzebne podpisywanie umowy. Wystarczy stworzyć konto na stronie oxy24.pl, wybrać aplikacje, z których chcemy korzystać, zdecydować jak długo chcemy jej używać i… uiścić płatność (kartą kredytową lub przelewem).

Użytkownik ma do wyboru dwa podstawowe rodzaje płatności - może zapłacić za jedną lub kilka godzin dostępu do aplikacji lub od razu wykupić pakiet 10 godzin (aktywny 7 dni). W obu wariantach wykupiony czas można wykorzystać w dowolnej liczbie sesji, z naliczaniem sekundowym. Należność uiszczamy za pomocą karty kredytowej lub e-przelewem.

TcEs8WxXRDYVwTpB7ymwdKJWclIAfVRc2zjodgbiijqIwdlp2qCbB3wUTha5_oxy24-4.jpg

Nowością jest również zmodernizowany panel obsługi, za pośrednictwem którego klienci mogą przeglądać, wybierać oraz uruchamiać aplikacje - jest on teraz bardziej przejrzysty i dopasowany do potrzeb indywidualnych użytkowników, pojawiły się również szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania z nowych funkcji.

Co ważne, usługa OXY24 zaprojektowana jest tak, by wszystkie aplikacje działały sprawnie, niezależenie od wydajności komputera klienta. Jej parametry dobrano tak, by sprawnie funkcjonowała nawet w przypadku łącza internetowego o niewielkiej przepustowości. Wyniki pracy możemy zapisywać na lokalnym dysku.

Obecnie w ramach OXY24 dostępnych jest ok. 80 aplikacji (m.in. oprogramowanie IntelliCad, kosztorysujące oraz do projektowania instalacji), ale zasoby usługi są przez cały czas rozbudowywane. Więcej informacji - w tym m.in. szczegółowy cennik oraz listę dostępnych aplikacji.

Źródło: OXYCOM


Podepnij swój artykuł

tagi

Innowacyjny konkurs na projekt parku w Warszawie
Innowacyjny konkurs na projekt parku w Warszawie

7 maja 2021 roku ogłoszono wyniki konkursu na opracowanie koncepcji parku o charakterze miejskim w d ...

Prefabrykacja w architekturze
Prefabrykacja w architekturze

Po okresie zniechęcenia do prefabrykacji spowodowanej doświadczeniami okresu PRL, w tej chwili wraca ...

Webinarium Knauf: Projekt, najważniejszy etap prac dociepleniowych od wewnątrz. Jak zrobić to dobrze?
Webinarium Knauf: Projekt, najważniejszy etap prac dociepleniowych od wewnątrz. Jak zrobić to dobrze?

Co jest ważne? Współczynnik U, komfort użytkowania czy wpływ docieplenia na trwałość przegrody? Proj ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera