Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


OXY24-Budownictwo

 

Czas czytania: ~3 min


crc4KaiKx0YgbmO8hBr1BrkTUVU2NCq1zDZUf19uF4rIVImz85c4Ndb5IYSV_oxy24-1.jpg

Nowe możliwości usługi OXY24-Budownictwo, umożliwiają korzystanie z oprogramowania projektowego i budowlanego, bez konieczności instalowania go i kupowania licencji. Od teraz usługa dostępna jest również w wariancie OXYNow!, stworzonym z myślą o potrzebach użytkowników indywidualnych.

"Najważniejszą nowością jest ułatwienie dostępu do usługi - od teraz do korzystania z OXY24 wystarczy karta kredytowa lub e-przelew. To znakomite rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą legalnie i wygodnie korzystać z komercyjnego oprogramowania - ale zamierzają robić to na tyle rzadko (lub tylko przez pewien czas), że nie opłaca się im wykupywanie standardowej licencji na dany program" - wyjaśnia Ireneusz Wróblewski – Wiceprezes OXYCOM.

OXY24-Budownictwo to zestaw aplikacji oferowany za pośrednictwem technologii cloud computing i rozliczany w korzystnym dla klientów modelu płatności za użycie. Umożliwia on wygodne i tanie korzystanie z oprogramowania dla Windows, bez konieczności instalowania go w systemie i wykupywania licencji. Wystarczy wybrać jedną z oferowanych w ramach usługi aplikacji, wykupić odpowiedni dostęp… i uruchomić ją (będzie działała tak samo, jak program zainstalowany w systemie, z możliwością zapisywania efektów pracy na dysku lokalnego komputera).

j1nndXFQQUh5ZrBzyao4AyRRMnJaogJXPEqOMRz26pG2hc2uU0TF0RE26nRs_oxy24-2.jpg

Pakiet skomponowany jest pod kątem potrzeb firm z branży budowlanej oraz pracowni architektonicznych. Stworzono go w ścisłej współpracy z czołowymi dostawcami oprogramowania projektowego i budowlanego - w ramach OXY24 dostępne są dziś m.in. produkty firm InterSOFT (produkty z serii Arcadia) oraz UKTN.

Usługa dostępna jest na rynku już od kilku miesięcy (jest też intensywnie rozwijana - cały czas zwiększa się liczba dostępnych w ramach platformy aplikacji), jednak do tej pory była ona przeznaczona przede wszystkim dla firm (system subskrybowania aplikacji, rozliczania czasu pracy i zarządzania dostępem skonstruowany został głównie z myślą o potrzebach przedsiębiorstw.

nU11TC2JUu94OuQzwzaymEYPziZQL6JoQi7Suzg2mWQNKVedJnodIno1jrWn_oxy24-3.jpg

Uruchomiony właśnie wariant OXYNow! stworzony został dla osób, które chcą korzystać z OXY24-Budownictwo indywidualnie - do korzystania z niego nie jest potrzebne podpisywanie umowy. Wystarczy stworzyć konto na stronie oxy24.pl, wybrać aplikacje, z których chcemy korzystać, zdecydować jak długo chcemy jej używać i… uiścić płatność (kartą kredytową lub przelewem).

Użytkownik ma do wyboru dwa podstawowe rodzaje płatności - może zapłacić za jedną lub kilka godzin dostępu do aplikacji lub od razu wykupić pakiet 10 godzin (aktywny 7 dni). W obu wariantach wykupiony czas można wykorzystać w dowolnej liczbie sesji, z naliczaniem sekundowym. Należność uiszczamy za pomocą karty kredytowej lub e-przelewem.

TcEs8WxXRDYVwTpB7ymwdKJWclIAfVRc2zjodgbiijqIwdlp2qCbB3wUTha5_oxy24-4.jpg

Nowością jest również zmodernizowany panel obsługi, za pośrednictwem którego klienci mogą przeglądać, wybierać oraz uruchamiać aplikacje - jest on teraz bardziej przejrzysty i dopasowany do potrzeb indywidualnych użytkowników, pojawiły się również szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania z nowych funkcji.

Co ważne, usługa OXY24 zaprojektowana jest tak, by wszystkie aplikacje działały sprawnie, niezależenie od wydajności komputera klienta. Jej parametry dobrano tak, by sprawnie funkcjonowała nawet w przypadku łącza internetowego o niewielkiej przepustowości. Wyniki pracy możemy zapisywać na lokalnym dysku.

Obecnie w ramach OXY24 dostępnych jest ok. 80 aplikacji (m.in. oprogramowanie IntelliCad, kosztorysujące oraz do projektowania instalacji), ale zasoby usługi są przez cały czas rozbudowywane. Więcej informacji - w tym m.in. szczegółowy cennik oraz listę dostępnych aplikacji.

Źródło: OXYCOM


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Teatr Lalek Banialuka z Zieloną Biblioteką w Bielsku-Białej - wyniki konkursu architektonicznego
Teatr Lalek Banialuka z Zieloną Biblioteką w Bielsku-Białej - wyniki konkursu architektonicznego

27 maja 2024 roku Miasto Bielsko-Biała i bielski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich rozstrz ...

Filiżanki na rynku w Ćmielowie
Filiżanki na rynku w Ćmielowie

Ćmielów – to nieduża miejscowość w województwie świętokrzyskim. Znana jest powszechnie jako miejsce ...

Konferencja Błękitna i zielona infrastruktura w architekturze. III edycja.
Konferencja Błękitna i zielona infrastruktura w architekturze. III edycja.

Intensywny rozwój miast wywiera coraz silniejszy wpływ na środowisko niezurbanizowane. Jednocześnie ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Komputer
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera