Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Znamy zdobywcę tutułu „Firma Roku” magazynu Construction Computing

 

Czas czytania: ~4 min


Firma Bentley Systems zdobyła tytuł „Firmy Roku” magazynu Construction Computing

 

Wiodąca firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie oprogramowania do utrzymania infrastruktury Bentley Systems, Incorporated ogłosiła, że zdobyła tytuł „Company of the Year” (Firma roku) w rankingu „Construction Computing Awards 2013” (znanym również jako „The Hammers”) – wyróżnienie to firma Bentley zdobyła drugi rok z rzędu. Firma Bentley ogłosiła również, że SpecWave Composer – oprogramowanie Bentley do tworzenia, kontroli i zapewniania zgodności specyfikacji – otrzymało najwyższą nagrodę w kategorii „ Produkt, który warto obserwować”, honorującą nowe produkty wprowadzone na rynek w 2013 r., które najprawdopodobniej zdobędą rozgłos w ciągu nadchodzących 12 miesięcy. Firma Bentley zdobyła również drugą nagrodę w kategorii „ Oprogramowanie architektoniczne roku” za program GenerativeComponents, w kategorii „ Produkt roku do zarządzania dokumentacją i zawartością” za ProjectWise oraz w kategorii „ Technologia mobilna roku” za Field Supervisor.

Nagrody „Construction Computing Award” przyznawane przez magazyn Construction Computing w Wielkiej Brytanii od 8 lat prezentują i honorują technologię, narzędzia oraz rozwiązania służące wydajnemu projektowaniu, budowaniu, utrzymywaniu i modyfikowaniu obiektów usługowo-handlowych, mieszkalnych oraz inwestycji budowlano-inżynierskich każdej wielkości. Zwycięzcy są wybierani przez czytelników magazynu Construction Computing, do których należą eksperci IT firm budowlanych i projektowych, a także grupa niezależnych ekspertów z branży, która ocenia poszczególne kategorie projektów.

David Chadwick, redaktor magazynu CAD User i Construction Computing – Wielka Brytania, powiedział: „Zdobycie nagrody «Company of the Year» (Firma roku) przez firmę Bentley po raz drugi z rzędu jest kolejnym dowodem na jej wytrwałe zaangażowanie w dostarczanie branży budowlanej innowacyjnych produktów i usług, które dotyczą zarówno realizacji inwestycji, jak i infrastruktury. Najnowsze produkty zaprezentowane na ostatniej konferencji firmy Bentley Year in Infrastructure (Rok w infrastrukturze) w Londynie obejmują nie tylko SpecWave Composer, ale również produkt ProjectWise Construction Work Package Server służący do zarządzania obiegiem zadań budowlanych oraz usługi Bentley CONNECT umożliwiającej łączenie uczestników projektów w chmurze i środowiskach hybrydowych. Wspólną cechą produktów Bentley jest mobilność informacji w celu zapewnienia współpracy osiągnięta przez B/IM – udoskonaloną przez firmę Bentley technologię BIM (Building Information Modeling - modelowanie informacji w projektach budowlanych). W imieniu całej redakcji Construction Computing chciałbym pogratulować firmie Bentley tego wyróżnienia”.

Komentując nagrody, Huw Roberts, wiceprezes Bentley ds. rozwoju platformy produktowej, powiedział: „Uznanie czytelników Construction Computing to prawdziwy zaszczyt i chcielibyśmy im podziękować za ich głosy wyrażające zaufanie. Dziękujemy również redakcji Construction Computing za propagowanie wśród ekspertów IT branży budowlanej innowacji, takich jak nasz udoskonalony model B/IM, który wspiera współpracę w ramach technologii BIM redukując ryzyko i poprawiając rentowność tak dla inwestorów, jak i wykonawców”.

Dodał również: „Z dumą przyjmujemy tę nagrodę w imieniu nie tylko naszych współpracowników, ale również wszystkich naszych użytkowników w branży budowlanej na całym świecie, którzy w innowacyjny sposób wykorzystują nasze produkty, aby dokonywać wielkich rzeczy w projektowaniu i utrzymywaniu infrastruktury”.

Dodatkowe informacje na temat programu „Construction Computing Awards 2013” można znaleźć w witrynie constructioncomputingawards.co.uk.

O udoskonalonym modelu B/IM firmy Bentley
„B/IM” oznacza udoskonalenie przez firmę Bentley koncepcji BIM w celu wydajniejszego wykorzystania zasobów infrastruktury oraz wydajniejszych inwestycji infrastrukturalnych przez zwiększenie:
• zasięgu modelowania informacji – wykraczając poza wizualizację projektu, aż do symulacji wydajności, wariantów oraz wirtualizowania rzeczywistości do celów zarządzania infrastrukturą.
• zakresu mobilności informacji – ułatwiając współpracę pomiędzy wielobranżowymi projektami, od formy projektu, przez budowę do eksploatacji.

Źródło: materiały firmy


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Dom Trybuna - projekt wielofunkcyjnej przestrzeni z widokiem na jezioro
Dom Trybuna - projekt wielofunkcyjnej przestrzeni z widokiem na jezioro

Dom Trybuna projektu pracowni MIDI Architekci zlokalizowany jest na długiej, opadającej działce w po ...

Wybierz najlepszą realizację architektoniczną minionego roku. Zagłosuj w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2022.
Wybierz najlepszą realizację architektoniczną minionego roku. Zagłosuj w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2022.

Zapraszamy do głosowania w Plebiscycie Polska Architektura XXL, którego celem jest wyróżnienie najba ...

G19 - nowa jakość zabudowy wielorodzinnej w Warszawie
G19 - nowa jakość zabudowy wielorodzinnej w Warszawie

Na narożnej działce w miejscu dawnej Fabryki Mydła i Świec „Adamczewski i S‑ka” działającej od lat 2 ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Komputer
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera