Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Znamy zdobywcę tutułu „Firma Roku” magazynu Construction Computing

 

Czas czytania: ~4 min


Firma Bentley Systems zdobyła tytuł „Firmy Roku” magazynu Construction Computing

 

Wiodąca firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie oprogramowania do utrzymania infrastruktury Bentley Systems, Incorporated ogłosiła, że zdobyła tytuł „Company of the Year” (Firma roku) w rankingu „Construction Computing Awards 2013” (znanym również jako „The Hammers”) – wyróżnienie to firma Bentley zdobyła drugi rok z rzędu. Firma Bentley ogłosiła również, że SpecWave Composer – oprogramowanie Bentley do tworzenia, kontroli i zapewniania zgodności specyfikacji – otrzymało najwyższą nagrodę w kategorii „ Produkt, który warto obserwować”, honorującą nowe produkty wprowadzone na rynek w 2013 r., które najprawdopodobniej zdobędą rozgłos w ciągu nadchodzących 12 miesięcy. Firma Bentley zdobyła również drugą nagrodę w kategorii „ Oprogramowanie architektoniczne roku” za program GenerativeComponents, w kategorii „ Produkt roku do zarządzania dokumentacją i zawartością” za ProjectWise oraz w kategorii „ Technologia mobilna roku” za Field Supervisor.

Nagrody „Construction Computing Award” przyznawane przez magazyn Construction Computing w Wielkiej Brytanii od 8 lat prezentują i honorują technologię, narzędzia oraz rozwiązania służące wydajnemu projektowaniu, budowaniu, utrzymywaniu i modyfikowaniu obiektów usługowo-handlowych, mieszkalnych oraz inwestycji budowlano-inżynierskich każdej wielkości. Zwycięzcy są wybierani przez czytelników magazynu Construction Computing, do których należą eksperci IT firm budowlanych i projektowych, a także grupa niezależnych ekspertów z branży, która ocenia poszczególne kategorie projektów.

David Chadwick, redaktor magazynu CAD User i Construction Computing – Wielka Brytania, powiedział: „Zdobycie nagrody «Company of the Year» (Firma roku) przez firmę Bentley po raz drugi z rzędu jest kolejnym dowodem na jej wytrwałe zaangażowanie w dostarczanie branży budowlanej innowacyjnych produktów i usług, które dotyczą zarówno realizacji inwestycji, jak i infrastruktury. Najnowsze produkty zaprezentowane na ostatniej konferencji firmy Bentley Year in Infrastructure (Rok w infrastrukturze) w Londynie obejmują nie tylko SpecWave Composer, ale również produkt ProjectWise Construction Work Package Server służący do zarządzania obiegiem zadań budowlanych oraz usługi Bentley CONNECT umożliwiającej łączenie uczestników projektów w chmurze i środowiskach hybrydowych. Wspólną cechą produktów Bentley jest mobilność informacji w celu zapewnienia współpracy osiągnięta przez B/IM – udoskonaloną przez firmę Bentley technologię BIM (Building Information Modeling - modelowanie informacji w projektach budowlanych). W imieniu całej redakcji Construction Computing chciałbym pogratulować firmie Bentley tego wyróżnienia”.

Komentując nagrody, Huw Roberts, wiceprezes Bentley ds. rozwoju platformy produktowej, powiedział: „Uznanie czytelników Construction Computing to prawdziwy zaszczyt i chcielibyśmy im podziękować za ich głosy wyrażające zaufanie. Dziękujemy również redakcji Construction Computing za propagowanie wśród ekspertów IT branży budowlanej innowacji, takich jak nasz udoskonalony model B/IM, który wspiera współpracę w ramach technologii BIM redukując ryzyko i poprawiając rentowność tak dla inwestorów, jak i wykonawców”.

Dodał również: „Z dumą przyjmujemy tę nagrodę w imieniu nie tylko naszych współpracowników, ale również wszystkich naszych użytkowników w branży budowlanej na całym świecie, którzy w innowacyjny sposób wykorzystują nasze produkty, aby dokonywać wielkich rzeczy w projektowaniu i utrzymywaniu infrastruktury”.

Dodatkowe informacje na temat programu „Construction Computing Awards 2013” można znaleźć w witrynie constructioncomputingawards.co.uk.

O udoskonalonym modelu B/IM firmy Bentley
„B/IM” oznacza udoskonalenie przez firmę Bentley koncepcji BIM w celu wydajniejszego wykorzystania zasobów infrastruktury oraz wydajniejszych inwestycji infrastrukturalnych przez zwiększenie:
• zasięgu modelowania informacji – wykraczając poza wizualizację projektu, aż do symulacji wydajności, wariantów oraz wirtualizowania rzeczywistości do celów zarządzania infrastrukturą.
• zakresu mobilności informacji – ułatwiając współpracę pomiędzy wielobranżowymi projektami, od formy projektu, przez budowę do eksploatacji.

Źródło: materiały firmy


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Białe domy i amerykański sen
Białe domy i amerykański sen

An Nhiên House to wyjątkowy projekt autorstwa Ho Khue Architects, zlokalizowany w wietnamskim mieści ...

Bernardyńska we Wrocławiu się zmienia
Bernardyńska we Wrocławiu się zmienia

Zakończył się pierwszy etap przebudowy ulicy Bernardyńskiej we Wrocławiu. Finansowana przez dewelope ...

Szare pudełko na sztukę
Szare pudełko na sztukę

9 marca 2024 roku wystawami rzeźby Adolfa Ryszki oraz fotografii Chrisa Niedenthala zainaugurowała s ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Komputer
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera